Nazywam się Iga Olechowska. Jestem licencjonowanym przewodnikiem i od wielu lat mieszkam we Włoszech. Tak naprawdę mam dwa domy Florencję i Wenecję. Chętnie opowiem Ci o tym gdy się spotkamy…

Moją misją jest pokazać Ci Florencję, Wenecję i ich terytoria w jak najbardziej atrakcyjny dla Ciebie sposób.

Po tych znanych i mniej znanych zakątkach Florencji i Wenecji oprowadzam rodziny, grupy przyjaciół, współpracowników, osoby indywidualne i pary.

Jestem pasjonatką Florencji i Wenecji. Stale uzupełniam moją wiedzę, czytając książki, uczestnicząc w wykładach, kursach i rozmawiając z lokalnymi autorytetami z zakresu kultury, sztuki i enogastronomii.

Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy odwiedzający Włochy są miłośnikami historii i sztuki, zatem staram się wybrać dla moich “gości” tylko te perełki rzeczywiście warte odwiedzenia – dzięki temu możesz zaoszczędzić na biletach wstępu.

Możemy zwiedzać miasto pieszo, w łodzi, na rowerze, w ekologicznym pojeździe, na skuterach, z tarasu widokowego bądź “od kuchni”. Wybór należny do Ciebie…

Nie ominiemy darmowych wejść na przepiękne nieznane krużganki, pięknych uliczek, kultowych lokalnych street foodów i najlepszych kawiarni.Chętnie podpowiem Ci, gdzie najlepiej zjeść, który hotel należy omijać szerokim łukiem, w jakim sklepie można się targować etc.

Ze mną, prywatnym przewodnikiem zawsze możesz zmienić trasę, dając pierwszeństwo niezwykłym miejscom na swojej drodze do celu, które być może nie są tak popularne wśród turystów, ale są interesujące właśnie dla Ciebie.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

 

Oprowadzam w języku polskim, włoskim i angielskim.

igaolechowska-przewodnik-min

Jestem związana z branżą turystyczną od ponad dziesięciu lat. Zaczynałam jako organizatorka eventów i podroży dla Ernst and Young, następnie współpracowałam z Intercontinental w Doha, Pharma Quality Europe, zarządzałam agencja My Green Tour – organizatorem wycieczek po Toskanii, Wenecji, Mediolanie i Rzymie. Obecnie współpracuję z Amerykańskimi: Agencjami Pom 613, Tuscan Turtle i Authentic Italy dostarczającymi usługi z zakresu planowania spersonalizowanych doświadczeń podróżniczych, a także z Travel Power Strefa Kobiet zajmującej się warsztatami i grupowymi wyjazdami dla kobiet.