Florencja

“Jeśli wiesz, gdzie patrzeć, Florencja może być niebem.”- Tak o stolicy Toskanii pisał autor bestsellerowych książek Dan Brown.

Florencja jest miastem tak niezwykłym, że przyjeżdżając tutaj na jednodniową wycieczkę turyści są w stanie zwiedzić tylko kilka kluczowych zabytków, placów i mostów. Przy odrobinie szczęścia uda się im jedynie zajrzeć do któregoś z muzeów. Na dokładniejsze zapoznanie się z większością atrakcji Florencji potrzeba tygodni ale jedno jest pewne: wizyta we Florencji z wykwalifikowanym przewodnikiem z pewnością pomoże Ci w szybszym zrozumieniu miasta, jego historii i sekretów.

Spacerując po Florencji i Wenecji wspólnie odkryjemy najważniejsze zabytki, niezwykłe uliczki i inne zakątki których nie znajdziesz w przewodnikach.

Nasze wspólne zwiedzanie możemy zacząć od włoskiego cappucino a zwieńczeniem wspólnej wycieczki może być piknik na wzgórzu z lampką prosecco lub odkrycie nieznanej trasy widokowej, która zachwyci wszystkich miłośników nieodkrytych szlaków. Moje propozycje zwiedzania znajdziesz poniżej…

MOJE PROPOZYCJE

Florencja na rowerach

Florencja na rowerach Czy chciałbyś odkrywać Florencję na rowerze? To propozycja dla wszystkich miłośników rowerowych wypraw. Wycieczka po uliczkach Florencji…

Zobacz szczegóły